WYSIWYG Web Builder
oze.ekologia@gmail.com
 
 
601 654 487
MODUŁY
FOTOWOLTAICZNE

NAJNOWOCZEŚNIEJSZA
TECHNOLOGIA
NA ŚWIECIE

DO 35 LAT GWARANCJI
Jesteśmy autoryzowanym przedstwicielem fabryki modułów fotowoltaicznych Hanplast Sp. z o.o. Hanplast jest producentem w 100% z kapitałem polskim. Jako pierwsza na świecie fabryka wdrożyła linię producyjną modułów fotowoltaicznych wykonanych w technologii SmartWire  HJT  BIFACIAL. Jakość naszych modułów marki Hanplast Solar, potwierdzona jest najwyższymi na rynku gwarancjami mocy i produktu. Posiadamy liczne certyfikaty jakości, związane z ponad 25 letnim doświadczeniem w produkcji. Hanplast jako jedyny w Polsce posiada własny ośrodek badawczo rozwojowy PV.
Naszym partnerem technologicznym jest szwajcarska firma Meyer Burger.

Robimy instalacje na dachach i gruntach domów jednorodzinnych, firm małych i wielkich fabryk, budynków użyteczności publicznej jak i również stawiamy farmy fotowoltaiczne w Polsce i zagranicą. Zakładamy instalacje fotowoltaiczne, załatwiamy wszelkie formalności, przyłącze, wymianę licznika.

Jako jedyni na rynku nie sprzedajemy mocy panela, lecz moc finalną instalacji w chwili montażu u klienta. Każdy panel ma dokładnie podaną moc z tolerancją 0/+5W co oznacza, że nie może mieć mniej niż podane na tabliczce znamionowej.

Audyt energetyczny Waszego domu, gospodarstwa lub firmy jest całkowicie darmowy.
Zadzwoń na numer 601 654 487 i umów się na wizytę naszego konsultanta.

________________________________________________________________________________

Kompleksowe instalacje PV
Oferujemy kompleksową usługę instalacji fotowoltaicznych dla klientów indywidualnych i biznesowych. Od małych elektrowni domowych po farmy fotowoltaiczne. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie.
1. Nasza Fabryka znajduje sie w Polsce od 25 lat. Co za tym idzie mamy zagwarantowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny w Polsce. W przypadku produkcji modułów w Chinach mamy gwarancję chińskiego producenta, a co za tym idzie w przypadku ich serwisu musimy zawsze sami na własny koszt wysyłać moduły do chińskiej fabryki.
DLACZEGO MY?
________________________________________________________________________________

Różnice pomiędzy naszą technologią SMART WIRE a chinską technologią BUS-BAR:
2. Jesteśmy spółką dystrybucyjną ze 100% kapitałem polskim, w całości należącą do Hanplast Sp. z o.o. - pierwszego na świecie producenta modułów fotowoltaicznych wykonanych w technologii SmartWire / HJT / BIFACIAL. Jakość naszych modułów marki Hanplast Solar, potwierdzona jest najwyższymi na rynku gwarancjami mocy i produktu. Posiadamy liczne certyfikaty jakości, związane z ponad 25 letnim doświadczeniem w produkcji. Hanplast jako jedyny w Polsce posiada własny ośrodek badawczo rozwojowy PV. Naszym partnerem technologicznym jest szwajcarska firma Meyer Burger.
3. Posiadamy własny transport na terenie Polski. Moduły wyjeżdżają od Was bezpośrednio z produkcji. Ma to wpływ na to, że nie powstają pęknięcia i mikropęknięcia instalacji. Nie ma zagrożenia zniszczenia i osłabienia sprawności modułów jak jest w przypadku bardzo długiego transportu z innych krajów w kontenerach i na statkach.

4. Dysponujemy pierwszą na świecie linią SMARTWIRE / BIFACIAL z zastosowaniem najnowocześniejszych ogniw HJT o największej mocy produkcyjnej w stosunku do tej samej powierzchni. Jest to obecnie jedna z kilku fabryk na świecie produkująca obecnie najnowocześniejszą technologię.  Produkowane przez nas moduły cechuje:
odpornosć na mikropękniecia, zmniejszenie wpływu efektu zacienienia, niska degradacja modułów, do 10% wyższa wydajność, sprawność ogniw na poziomie 23-24%, większy uzysk nawet do 30%.


_____________________________________________________________________________________________________________________________________________
2019 copyright by Arnet-Media
 
 
oze.ekologia@gmail.com
601 654 487