DLA FIRMY

Doradztwo i wykonawstwo w zakresie instalacji fotowoltaicznych.

Wykonujemy dla firm audyty energetyczne w celu zmniejszenia zużycia poboru energii. Doradzamy oraz projektujemy gotowe rozwiązania oraz budujemy instalacje z montażem na budynkach, wiatach. Budujemy instalacje gruntowe w tym farmy fotowoltaiczne. Obecnie na polskim rynku jest bardzo dużo sprawdzonych bardziej lub mniej firm (pośredników) zakładających instalacje fotowoltaiczne. Jedne firmy zamykają działalność a inne dopiero otwierają. Na co zwrócić uwagę? Nie mamy wpływu czy dana firma będzie jeszcze istniała za rok. Ale przede wszystkim zwróćmy uwagę na gwarancje oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Doradzamy w tej dziedzinie i podpowiadamy dokładnie co należy zrobić i czego się ustrzec.

Dla firm, które nie mają środków na budowę instalacji PV mamy wspaniałe rozwiązanie w postaci najmu długoterminowego do 15 lat. Nie trzeba własnych środków aby korzystać z instalacji fotowoltaicznej. Szczegóły opłacalności możemy omówić podczas spotkania w Waszej firmie. 

Reduktory mocy czy to się opłaca?

Na zużycie i żywotność używanego urządzenia elektrycznego duży wpływ ma również jakość dostarczanej energii elektrycznej, która jednak nie jest taka sama we wszystkich częściach systemu dystrybucyjnego. Stwarza to poważne problemy dla odbiorców energii elektrycznej. Tworzymy własne technologie i rozwiązania programowe do pomiaru, analizy, regulacji i stabilizacji parametrów elektrycznych. Mówiąc najprościej, zapewniamy narzędzia do kompleksowego zarządzania energią, pomagając przedsiębiorstwom małym i średnim oraz firmom obiektowym uzyskać niezwykle przydatne dane o ich działalności. Nasze zaawansowane narzędzia wykorzystujące analitykę predykcyjną, sztuczną inteligencję i sieci neuronowe zwiększą wartość Twojej firmy. Dostęp do wszystkich funkcjonalności uzyskuje się za pośrednictwem portalu klienta ENERTIG, który stanowi analityczną aplikację internetową z bardzo czytelnym i przyjaznym dla użytkownika interfejsem. Naszym celem jest optymalizacja zużycia, poszukiwanie zbędnego zużycia energii, źródeł niskiej efektywności czy ochrona urządzeń i sieci energetycznej. Wszystko to ostatecznie przynosi znaczne oszczędności finansowe.

Właścicielem serwisu jest

firma Arnet-Media

NIP 583-116-48-82

83-424 Bałachy Długa 17

Kontakt:

Robert Borkowski

tel. 601 654 487

e-mail: biuro@oze-ekologia.pl

DORADZTWO  ENERGETYCZNE

Przewiń na górę