O NAS

Kim jesteśmy?
Jesteśmy autoryzowanym przedstwicielem polskiej fabryki modułów fotowoltaicznych Hanplast Sp. z o.o. w Bydgoszczy.
Hanplast jest producentem w 100% z kapitałem polskim. Jako pierwsza na świecie fabryka wdrożyła linię producyjną modułów fotowoltaicznych wykonanych w technologii SmartWire HJT BIFACIAL. Jakość naszych modułów marki Hanplast Solar potwierdzona jest najwyższymi na rynku gwarancjami mocy i produktu. Posiadamy liczne certyfikaty jakości, związane z ponad 30 letnim doświadczeniem w produkcji. Hanplast jako jedyny w Polsce posiada własny ośrodek badawczo rozwojowy PV. Naszym partnerem technologicznym jest szwajcarska firma Meyer Burger. Nasza fabryka jest w Polsce dzięki temu dajemy polską gwarancję a co najważniejsze serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na terenie naszego kraju. W cenie jest ubezpieczenie oraz całodobowy monitoring instalacji. Umowę na instalację każdy klient podpisuje z fabryką, a nie z pośrednikiem. My doradzamy, robimy darmowy audyt i pomogamy w sporządzeniu dokumentów umowy z fabryką. 

Poniżej przedstawiamy przykłądowe nasze realizacje na terenie całej Polski.

Co robimy?
Wykonujemy instalacje na dachach i gruntach domów jednorodzinnych, firm małych i wielkich fabryk, budynków użyteczności publicznej jak i również stawiamy farmy fotowoltaiczne w Polsce i zagranicą. Zakładamy instalacje fotowoltaiczne, załatwiamy wszelkie formalności, przyłącze, wymianę licznika a nawet załatwiamy formalności z programu Mój Prąd. Fabryka posiada swoje wyspecjalizowane ekipy montażowe w całej Polsce. Obecnie Województwo Pomorskie może poszczycić się największa liczbą założonych instalacji fotowoltaicznych przez te ekipy.
Jako jedyni na rynku nie sprzedajemy mocy panela, lecz moc finalną instalacji w chwili montażu u klienta. Każdy panel ma dokładnie podaną moc z tolerancją 0/+5W co oznacza, że nie może mieć mniej niż podane na tabliczce znamionowej.
Zanim przystąpimy do montażu instalacji fotowoltaicznej robimy audyt energetyczny, gdyż najważniejszy jest właściwy dobór mocy systemu. W przypadku gospodarstw domowych moc fotowoltaiki powinna być dobrana tak, by wyprodukowana w ciągu roku energia nie przekraczała rocznego zużycia. Jak dobrać odpowiednią moc instalacji fotowoltaicznej – w tym zazwyczaj pomoże firma zakładająca instalację, warto jednak wiedzieć od czego zależy dopasowanie wielkości elektrowni słonecznej. Załatwiamy formalności kredytowe na fotowoltaikę. 

Mamy w ofercie i zakładamy pompy ciepła, magazyny energii oraz car porty. Wykonujemy pomiary termowizyjne wewnatrz i na zewnątrz obiektów, pokazując wszystkie miejsca, które wymagają uszczelnienia i docieplenia. 

Właścicielem serwisu jest

firma Arnet-Media

NIP 583-116-48-82

83-424 Bałachy Długa 17

Kontakt:

Robert Borkowski

tel. 601 654 487

e-mail: oze.ekologia@gmail.com

Przewiń na górę